Новини / Рослинництво     15 листопада 2018 10:12

В Україні дозволили виготовляти продукти з марихуани


В Україні видано першу ліцензію на ввезення і переробку КБД-сировини, а також на експорт продуктів її переробки в Європу та інші країни світу. Отримала ліцензію американська компанія C21 Investments Inc.

Про це повідомив Inventure, спираючись на прес-реліз компанії C21 Investments Inc., опублікований зарубіжними інформагентствами.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала C21 Investments Inc. ліцензію на імпорт високоякісної канабідіол (КБД)-сировини, екстрактів і концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД і продуктів переробки КБД в Європу та на світовий ринок.

Американська компанія, яка вирощує коноплі, переробляє їх і розповсюджує продукти переробки, вже відкрила представництво в Києві. Інвестор планує розширювати свою діяльність і зараз шукає додаткові ліцензії, зокрема на вирощування коноплі.

Читайте: «KUHN» на ринку України: рекордні продажі та новітні технології.

КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканнабінолу легалізовані в багатьох країнах Європейського Союзу. C21 тепер матиме можливість поширювати і продавати свої фірмові продукти в багатьох країнах ЄС. Це відкриває перед компанією перспективу доступу  до ринку з 742 мільйонами споживачів.

В Україні функціонує галузеве громадське об’єднання Асоціація “Українські технічні коноплі”, вирощування конопель регулюється низкою законодавчих актів.  Незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості до 10 рослин тягнуть за собою накладення штрафу від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

Раніше Landlord повідомляв, що канадська компанія вирощуватиме технічні коноплі на Хмельниччині.

Читайте також