Новини    16 листопада 2021 12:30

В Україну заходить світовий лідер із виробництва іригаційного обладнання

Компанія планує виробляти та поставляти в Україну техніку від насосних станцій до дощувальних машин

В Україну зайде компанія з виробництва іригаційного обладнання Valmont, Inc. Про це міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко підписав меморандум про співробітництво з віцепрезидентом Valmont Дарреном Сікманом. 

У нашій країні компанія планує виробляти та поставляти на ринок техніку від насосних станцій до дощувальних машин. 

“Для нашої команди завжди були, є і будуть у пріоритеті: залучення в Україну масштабних інвестиційних проєктів, забезпечення довгострокового дешевого фінансування для аграріїв та впровадження провідних інновацій світових компаній на території нашої держави”, – заявив міністр. 

Також очікується прийняття законопроєкту №5202-д про водокористувачів та меліоризацію земель, та виплату державної компенсації аграріям за покупку техніки. 

Раніше Лещенко повідомляв, що в Україні є багато зрошувальних систем, однак, на жаль, вони або побудовані в минулому столітті, або  зношені. Останніх в країні від 80% до 90%. 

Довідка. Компанія Valmont, Inc. має 75-річну історію у виробництві зрошувального обладнання повного циклу з капіталізацією понад $ 5 млрд.  Практично кожна друга система зрошення у світі –  їх продукція. 

Раніше Landlord повідомляв, що університет Джорджа Вашингтона допоможе Україні в реалізації іригаційної реформи.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...