Новини    23 лютого 2022 21:39

В Україні знизять податкове навантаження на бізнес — Зеленський

Коли українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати

Президент України Володимир Зеленський заявив про початок програми “економічного патріотизму”, що передбачає зниження податкового навантаження на бізнес. Окрім цього, вводиться обмеження перевірок та створюються  стимули для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему, а також зниження ПДВ на пальне, йшлося у відеозверненні Президента.

Як зазначив Президент, у той час, коли українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати, вкладати гроші в економіку держави, зокрема й для забезпечення фінансування армії.

“Патріот — це людина, котра бореться з ворогом за свою землю на своїй землі. І та, котра вкладається у державу грошима і створює у ній робочі місця, тому ми запускаємо програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей”, — повідомив Володимир Зеленський.

Він зазначив, що зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок — це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему.

Окрім цього, він повідомив, що завтра проведе зустріч із представниками 50 найбільших українських компаній зі сфери великого бізнесу.

Нагадаємо, світові лідери заявляють, рішення Кремля, що Росія офіційно визнає незалежність так званих Донецької та Луганської народних республік, порушує міжнародне право, а також суверенітет і територіальну цілісність України.

Раніше повідомлялось, що 21 лютого, Путін офіційно визнав “ЛНР” і “ДНР”.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...