Новини / Аналітика     30 липня 2023 11:48

В Україні зареєстрували більш як 40 тис. компаній за час повномасштабної війни — Forbes

З початку повномасштабної війни кількість ФОПів виросла на 318 тисяч одиниць

З початку повномасштабного вторгнення росії, в Україні з’явилися близько 41 тисячі нових компаній і понад 300 тисяч фізичних осіб-підприємців, повідомляє Forbes.

У виданні порівняли дані до 24 лютого і виявили, що з початку повномасштабної війни кількість ФОПів виросла на 318 тисяч одиниць. Водночас компаній в Україні стало більше на приблизно 41 тис.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

До 24 лютого 2022 року в Україні було приблизно 18 тисяч середніх компаній і понад 350 тисяч малих, з яких більш ніж 86% — мікробізнес. Разом вони надавали роботу понад п’яти мільйонам українців. Також тоді в Україні було майже 2 млн ФОПів.

Водночас за даними компанії Deloitte, лише 60% від зареєстрованих на той час компаній дійсно працювали, решта ж була створена з метою оптимізації оподаткування.

Своєю чергою, дослідження Saturday Team показує, що за чотири місяці 2023 року компанії заплатили в бюджет на 15% більше, ніж аналогічний період 2021 року.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення РФ найбільше грошей на допомогу Збройним силам України серед українських бізнесів спрямували компанії СКМ, Kernel, МХП, Group DF та Ferrexpo.

Компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023.

Протягом минулих років Україна впевнено входить до ТОП-5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також