Новини / Трейдинг     15 травня 2019 08:53

В Україні запускають першу онлайн-платформу для просування продовольчої продукції

UFEB запускає ресурс, який відкриє українським виробникам продовольчих товарів нові можливості для пошуку ринків збуту своєї продукції за кордоном, – Ukrainian Food Platform. Це перша в Україні онлайн-платформа для презентації і просування харчових продуктів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Створюючи Ukrainian Food Platform, Рада з питань експорту продовольства (UFEB) ставила за мету налагодити пряму комунікацію між українськими виробниками продовольства та зарубіжними трейдерами.

Читайте: За крок до банкрутства: як рятували Агро-Регіон

Передбачається, що кожен виробник зможе представити на платформі свій асортимент, відправивши запит і необхідну інформацію. Ukrainian Food Platform презентуватиме харчові продукти у форматі 3D-зображення з докладним описом трьома мовами – англійською, китайською, арабською. Компаніям-членам UFEB надаватимуться для розміщення додаткові бонуси.

Ресурс офіційно презентуватимуть перед представниками українського АПК та ЗМІ на початку літа.

Landlord раніше повідомляв про те, що українські виробники продуктів харчування з успіхом відкривають нові ринки замість російського. Лише за рік Україна знайшла 85 нових країн збуту.  Країни Азії та Африки стають найбільшими споживачами агропродукції з України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також