Новини / Трейдинг     03 січня 2020 15:19

В Україні запровадили е-дозволи на міжнародні вантажні перевезення

Електронне бронювання дозволів для автоперевізників на міжнародні вантажні перевезення доступне на Транспортному порталі електронних послуг з 2 січня.

Про нову е-послугу повідомляє офіційний портал Мінінфраструктури. За даними відомства, на сьогодні заброньовано вже понад 500 дозволів за допомогою електронного бронювання.

В Укртрансбезпеці звертають увагу, що на даний час сервіс працює в тестовому режимі, але обіцяють найближчим часом усунути проблеми, які виникають при користуванні.

«Звертаємо увагу, що електронне бронювання гарантує резервування за перевізником бланку дозволу. Для отримання заброньованого дозволу перевізнику під час оформлення та видачі його на ПВД необхідно пред’явити передбачені законодавством документи», – наголошують у відомстві.

Читайте: АМПУ вп’ятеро обіцяє знизити тарифи на перепустки в порти

Електроне бронювання багаторазових дозволів Франції та Нідерландів буде тимчасово недоступним. Повернуть кошти тим, хто вже встиг забронювати такі дозводи, але вони не були розподілені (відповідно до таблиць, що додаються до Протоколу Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав).

Як повідомляв раніше Landlord, Укрзалізниця обіцяє здешевити перевезення зернових.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також