Новини    23 березня 2023 18:29

В Україні запрацює Національна установа з ветеринарних препаратів та кормових добавок

Держпродспоживслужба може уповноважити вже існуючі наукові установи на виконання функцій Національної установи щодо кормових добавок та різних видів ветеринарних

Національна установа України з ветеринарних препаратів та кормових добавок є державною науковою установою в системі державної реєстрації ветеринарних препаратів та кормових добавок в Україні, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Установа прийматиме та розглядатиме заяви та супровідні документи щодо ветеринарних препаратів та кормових добавок, здійснюватиме їх наукову оцінку та надаватиме відповідні експертні висновки з рекомендаціями щодо їх державної реєстрації.

Читайте також: В Україні впроваджені уніфікований підхід до реєстрів кормів та каталогу кормових матеріалів

Планується, що Держпродспоживслужба може уповноважити вже існуючі наукові установи, які входять до сфери її управління, на виконання функцій Національної установи щодо кормових добавок та різних видів ветеринарних.

Довідка. Положення про Національну установу України з ветеринарних препаратів та кормових добавок затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2023 року № 235. Національна установа України з ветеринарних препаратів та кормових добавок працюватиме відповідно до законів України “Про ветеринарну медицину” (№ 1206) “Про безпечність та гігієну кормів” (№ 2264).

Нагадаємо, в агрохолдингу KSG Agro ще до війни планували горох у сівозміну. Наразі бобова культура може стати своєрідною протеїновою заміною сої у кормах для свинокомплексу. В компанії планують збільшити посіви гороху до 500 га під врожай 2023 року.

Попри зниження попиту на готові корми, українські комбікормові заводи, котрі не зазнали окупації, вже майже відновили роботу на довоєнному рівні, але є й ті, що не змогли втримати позиції впродовж цих виснажливих п’яти місяців війни, й втратили виробничі потужності. Про це повідомляє асоціація “Український клуб аграрного бізнесу”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...