Новини / Рослинництво     15 серпня 2019 11:19

В Україні вирощують паприку на замовлення індійської компанії

У нинішньому сезоні виробники південного регіону України розпочали пілотний проект з виробництва паприки. Цю культуру планує вирощувати та переробляти в Україні господарство «Натур Світ» (м. Суми) за замовленням індійської компанії – для виготовлення природного барвника.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Якісна технічна паприка необхідна для виробництва природного барвника, який використовують у харчовій промисловості. Тож виробники з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей взяли участь у пілотному проекті, посадивши паприку на невеличких ділянках в якості експерименту.

Читайте: Фермер з Одещини заробляє на цукровій кукурудзі $5 тис. з 1 га

У ході проекту досліджуватимуть вплив кліматичних умов на стан рослин, можливість досягнення кольору пігменту, який відповідає стандартам виробництва фарбника.

Ресурс відзначає, що до цього часу індійська компанія вирощувала паприку в Китаї. Але китайські фермери застосовують велику кількість гербіцидів, тому Індія, з огляду на зростання попиту на чисту продукцію, шукає альтернативні території для вирощування паприки.

Landlord раніше повідомляв про те, що значне похолодання в Китаї негативно вплинуло на вирощування паприки: загальний урожай знизився майже на 50%. Зменшення вдвічі обсягу врожаю призвело до зростання цін на продукцію.

Читайте також