Новини / Трейдинг     25 червня 2022 19:04

В Україні скасують ліцензування експорту пшениці, – Тарас Висоцький

Також для відкриття альтернативних шляхів експорту Міністерство веде перемовини з країнами щодо використання балтійських та польських коридорів

На початку липня планується скасування ліцензій на експорт пшениці.

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький заявив про це під час крос-комітетської зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією, повідомила пресслужба ЄБА.

Висоцький зазначив, що Міністерство активно працюватиме над продовженням скасування мит та квот на весь час кандидатства, а також над подальшою гармонізацією законодавства.

Довідка. Статус кандидата надає Україні чимало переваг. В рамках передвступного процесу для прискорення реформ та підготовки до членства Україна зможе отримати доступ до різноманітних інструментів фінансування ЄС, зокрема до єдиного передвступного інструменту (ІРА) та окремих проєктів економічної допомоги, довгострокових кредитів та грантів. Україна зможе долучатися до різноманітних програм та ініціатив ЄС, отримувати технічну та консультативну підтримку.

Нагадаємо, Європейська Рада закликає росію негайно припинити знищення сільськогосподарських об’єктів та вивіз зернових, а також розблокувати Чорне море, зокрема Одеський порт.

Landlord раніше повідомляв, народні депутати проголосували за вихід України з угоди про спільний аграрний ринок країн СНД.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також