Новини / Політика     25 березня 2020 14:26

В Україні подовжили карантин на 30 днів

На сьогоднішньому засіданні Кабмін підтримав запровадження на 30 днів надзвичайної ситуації на всій території України. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. Таке рішення щойно ухвалили на засіданні Кабінету міністрів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня”, – написав Шмигаль у Telegram.

Читайте: Через карантин Україна не обмежуватиме агроекспорт – Тарас Качка

Також Кабмін постановив:

  • належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
  • залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;
  • усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
  • надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Нагадаємо, раніше директор компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський повідомив, що лише за добу в Миколаєві запрацював повноцінний сучасний лабораторний центр, у якому можна проводити аналіз на наявність/відсутність коронавірусу методом ПЛР.

 

Читайте також