Новини    29 жовтня 2018 11:06

В рамках форварду на 2019 рік ДПЗКУ закупить зернових на 1,3 млрд грн


В рамках цьогорічної програми закупівель зернових майбутнього врожаю 2019 року Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) планує закупити у сільгоспвиробників близько  360 тис тонн пшениці, кукурудзи та ячменю. На авансування сільгоспвиробників заплановано виділити  1,3 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Згідно заяві ДПЗКУ, програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме у два етапи.

«На першому етапі сільгоспвиробнику потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після підписання договору, держкорпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника у розмірі 3600 гривень за одну тонну зерна з урахуванням ПДВ», – пояснили у ДПЗКУ.

На другому етапі корпорація проводить остаточний розрахунок після передачі зерна у власність корпорації.

За інформацією ДПЗКУ, цього року вартість коштів становитиме від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки.

«Враховуючи те, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю в ДПЗКУ проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам , які приймають участь в програмі 2 і більше років. А також, додаткову знижку у розмірі 0,25% отримують фермери при укладанні Аграрної розписки», – наголосили у прес-службі  оператора зернового ринку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...