Новини    27 червня 2018 17:15

В прикордонній смузі на Одещині виявлено АЧС серед диких свиней


Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області захворювання та загибель свиней було виявлено в особистому підсобному господарстві громадянина в місті Ізмаїл Одеської області та в прикордонній смузі на о. Репіда (Матросянська сільська рада, Ізмаїльський район) серед диких свиней. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу  встановлено діагноз АЧС

Згідно повідомленню, крім того, у Черкаській області поблизу села Олянино (Кам’янський район, Черкаська область) було виявлено два трупа домашніх свиней.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи встановлено діагноз  – африканська чума свиней», – заявили в Держпродспоживслужбі.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Кам’янській та Ізмаїльській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...