Новини    17 травня 2018 18:02

В порту «Ольвія» з’явився новий зерновий термінал


ТОВ «ВИБО-ТРАНС» ввело в експлуатацію новий зерновий термінал потужністю переробки 800-900 тис. тонн кукурудзи в рік на території порту «Ольвія» (Миколаївська область). Про це в інтерв’ю Сайту міста Запоріжжя розповів засновник «ВИБО-ТРАНС» Олександр Вотинцев (на фото).

«В травні 2017 року прийняли рішення про будівництво, в травні 2018 вводимо в експлуатацію», – уточнив він.

Загальна площа забудови становить 1,7 га. Проектна добова вивантаження – 60 вагонів і 100 автомобілів. Обсяг одночасного зберігання – 35 тис. тонн кукурудзи. Є сертифіковані склади і сертифікована лабораторія.

Виробнича потужність першої черги – перевалка 800-900 тис. тонн кукурудзи на рік. «Але бізнес-план ми рахували більш консервативно: на 500 тис. тонн для першого року», – додав А.Вотинцев.

Зараз термінал готовий вантажити судна місткістю 25-30 тис. тонн. «До вересня наші партнери, компанія ЕВТ, планують завершити монтаж навантажувальних галерей і конвеєрів, і тоді зможемо обслуговувати панамакси по 60-65 тис. тонн з частковим довантаженням на рейді Очакова», – зазначає А.Вотинцев.

У перший рік роботи компанія розраховує залучити 2-3 клієнта, кожен з яких зможе забезпечити вантажопотік 200 тис. тонн і більше.

Надалі «ВИБО-ТРАНС» розраховує почати другу чергу будівництва, яка буде включати розширення розвантажувальних фронтів, зерноочистку, збільшення одноразового зберігання до 100 тис. тонн. «Все залежить виключно від потреб клієнтів. При необхідності ми все це повністю реалізуємо за 10-12 місяців», – запевняє А.Вотинцев.

ТОВ «ВИБО-ТРАНС» засноване в 2003 році. Практично з самого початку існування компанія працювала в портах. Займалися експедируванням вантажів, агентуванням морського флоту.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...