Новини    18 жовтня 2022 18:37

В порту Ізмаїла фактично завершили план з днопоглиблення

Паралельно роботи з днопоглиблення ведуться і в інших морських портах розташованих на Дунаї

В порту Ізмаїл виконали 90,7% запланованих на 2022 рік робіт з відновлення паспортних операційної акваторії, роботи з днопоглиблення добігають завершення. Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нині на завершальній стадії заплановані на 2022 рік роботи з відновлення паспортних глибин в операційній акваторії порту Ізмаїл. За оперативними даними виконано 90,7% від плану.

Паралельно роботи з днопоглиблення ведуться і в інших морських портах розташованих на Дунаї. Зокрема в активній фазі — виконання робіт в акваторії порту Рені. На сьогодні там виконано 19% від запланованого обсягу.

Роботи в операційних акваторіях морських портів плануються таким чином, щоб не уповільнювався обробки вантажів.

“Від початку повномасштабного російського вторгнення саме порти Дунаю стали основними морськими торговельними воротами держави. Завдяки ефективній співпраці з партнерами з Румунії та запровадженню практики прозорого планування суднозаходів тримаємо високий темп обробки вантажів. Бачимо запит від учасників ринку морських перевезень на збільшення транзитного потенціалу дунайських портів і виконуємо його. Кінцева мета — оптимізація логістичної складової стратегічних експортних та імпортних операцій та збільшення обсягів перевалки вантажів”, – зазначив  очільник адміністрації морських портів України Олексій Востріков.

Нагадаємо, Сербія проводить днопоглиблювальні роботи на Дунаї, котрий обмілів через засуху. Судноплавне річище Дунаю зазвичай має ширину в кілька сотень метрів на ділянці поблизу сербського міста Нови Сад.

За червень-липень притік у Дністровське водосховище зменшився з 56 до 30 куб. м/с, що є одним із найнижчих показників за останні майже 50 років.

Через обміління однієї з найбільших річок у Європі Рейну, порушились логістичні ланцюги постачання товарів. Рівень води у річці різко впав внаслідок рекордної спеки в Європі та відсутності опадів на континенті.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...