Новини    25 травня 2018 16:14

В підсобному господарстві психоневрологічного інтернату виявлено АЧС


В підсобному господарстві психоневрологічного інтернату, що в селі Мале Старосілля, Смілянського району, Черкаської області було зареєстровано захворювання та загибель свині. Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС)», – йдеться у повідомленні.

Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в особистих підсобних господарствах громадян: с. Нова Покровка, Ізмаїльський район та с. Василівка, Болградський район Одеськаська область, було зареєстровано захворювання та загибель свиней. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу встановлено діагноз АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Смілянській, Ізмаїльській та Болградській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС», – заявили в Держпродспоживслужбі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...