Новини / Логістика     18 січня 2023 21:07

В Нідерландах випробують безпілотний поїзд на вантажній лінії Роттердамського порту

Нині компанія розробляє систему безпілотного керування OTIV.Three

Бельгійський стартап OTIV, творений у 2019 році, заявив про намір провести випробування безпілотного поїзда з можливістю дистанційного керування на вантажній лінії Betuwe в Нідерландах, що проходить від Роттердамського порту до кордону з Німеччиною, пише ЦТС.

З метою реалізації проєкту створено консорціум REMOOT за участю компаній Mobility42 (Нідерланди) та Rail Systems Engineering (Малайзія).

OTIV отримав фінансову підтримку з боку кількох венчурних інвестиційних фондів із Нідерландів та Бельгії. Стартап займається розробкою систем автоматизації керування поїздами, що базуються на штучному інтелекті, включаючи системи підтримки машиніста, автоведення та безпілотного керування.

Створена стартапом система OTIV.One з датчиками виявлення перешкод використовується на шляхах промислових підприємств, у тому числі металургійної компанії ArcelorMittal, а також тестувалася залізницями Німеччини (DB), Нідерландів (NS та ProRail) та Франції (SNCF). Система OTIV.Two призначена для підтримки водія трамвая, спільно з компанією CAF перевірялася в рамках пілотного проекту в Сарагосі.

Нині компанія розробляє систему безпілотного керування OTIV.Three.

Вантажна лінія Betuwe добре підходить для її випробування, оскільки значна ізольована від решти мережі, та обладнана європейською системою управління рухом поїздів ETCS рівня 2 і вже неодноразово використовувалась для тестування технологій автоведення.

Нагадаємо, у Гаазі повз будівлю Міжнародного кримінального суду почав курсувати жовто-синій трамвай з закликами підтримати Україну.

Фахівці ГК “Зернова Столиця” успішно реалізували комплексне рішення перевантаження зерна із зернового складу на баржу продуктивністю 250 т/год. Для одного з великих зернових операторів ринку виготовили та змонтували транспортне обладнання, яке дозволяє перевантажувати зерно зі складу підлогового зберігання на баржі та кораблі, передає пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також