Новини    16 березня 2018 09:34

В Мінагрополітики розповіли алгоритм отримання 80% компенсації вартості закупленого насіння


Для отримання 80% компенсації вартості закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції необхідно здійснити 4 кроки. Про це йшлося на семінарі в Миколаїві з підвищення обізнаності аграріїв щодо надання дотацій, за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети, повідомляє прес-служба відомства.

  1. Придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва. Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.
  2. Сформувати пакет підтверджуючих документів.
  3. Подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи на отримання фінансової підтримки.
  4. Отримати кошти на рахунок в державному банку.

Згідно повідомленню, документи для отримання часткової компенсації можна подавати двічі на рік.

«Розвиток села, підтримка малих та середніх фермерських господарств, розвиток кооперації – це пріоритетні напрями діяльності  Уряду  у сфері АПК. Ці напрями вперше за останні роки отримали реальну фінансову підтримку і відповідні програми. Тому наше завдання, щоб кожен фермер дізнався, що він може, наприклад, отримати 40%-у компенсацію за придбання сільгосптехніки українського виробництва, 80% компенсації – за вартість насіння, 70% – за придбання обладнання при вступі у кооператив», – зазначив Віктор Шеремета.

Детальніше дізнатися про порядки використання коштів та інструкції щодо отримання дотацій, передбачених у державному бюджеті на програми підтримки можна за посиланням.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...