Новини    22 серпня 2018 17:20

В Кабміні уточнили порядок видачі коштів держпідтримки галузі тваринництва


Під час засідання Уряду було прийнято відповідні зміни щодо уточнення порядку використання коштів за бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» з метою ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік. Про це повідомляють у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Зокрема, уточнено, що:

  • відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів здійснюватиметься без урахування ПДВ;
  • період отримання кредитів починається із 2018 року;
  • цільове використання за напрямом компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів – відповідно до проектно-кошторисної документації, у тому числі обладнання;
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів.

«Завдяки внесеним змінам банки зможуть розробити уніфіковані кредитні продукти та активізувати роботу із сільгоспвиробниками для надання їм кредитних коштів під зазначені цілі у обсязі 4 300 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Також буде забезпечено створення рівних умов для можливості отримання державної підтримки сільгосптоваровиробниками (як для тих хто купує українську спермопродукцію так і для тих хто купує сперму іноземного походження).

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, цьогорічні програми підтримки сконцентровані на головних напрямах АПК – тваринництві (4 млрд грн), фермерстві та кооперації (1 млрд грн), сільгосптехніці (945 млн грн), садівництві та виноградарстві (300 млн грн).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...