Новини    08 травня 2018 09:32

В Харківській області зариблюють водойми


В Ізюмському, Первомайському, Зміївському та інших районах Харківської області проведені заходи щодо зариблення водойм. Про це повідомляють в Держекоінспекції області.

«Переважно до водойм випускають мальків коропа, товстолоба строкатого, білого амура, карася сріблястого, судака, сома тощо. Проведення цих заходів сприяє не тільки примноженню та збереженню чисельності риби, а й покращить якість води в екосистемі», – відзначили в Держекоінспекції у Харківській області.

Так, у Зміївському районі до технологічної водойми-охолоджувача Зміївської ТЕС вселено 250 тис. екземплярів товстолоба строкатого. У Богодухівському та Валківському районах до Олександрівського водосховища вселено 30 тис. екземплярів товстолоба строкатого, 5 тис. – малька коропа та 3 тис. – білого амура.

До Мирошниківського водосховища у Коломацькому районі вселено 20 тис. екземплярів товстолоба строкатого, 7 тис. – малька коропа та 2 тис. – білого амура.

Зариблення цінними промисловими видами риб також відбулося в Рогозянському водосховищі (Золочівський район), ставках Ізюмського району.

Усього на території області нараховується близько 40 видів риб, основна частина яких є промислово цінними.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...