Новини    02 квітня 2018 09:59

В Британії дефіцит власних свинарів


Національна асоціація свинарів Великобританії (National Pig Association – NPA) вважає, що якщо уряд не усунить дефіцит робочої сили за рахунок мігрантів, то витрати ферм істотно виростуть і в кінцевому рахунку це загрожуватиме конкурентоспроможністі британської свинини на світовому ринку. Така думка асоціації наводиться в звіті британського Консультативного комітету з міграції, передає Farminguk.

NPA пояснює привабливість мігрантів для свинарських підприємств тим, що: «Багато з них з дитинства пов’язані з сільським господарством, не мають проблем з типом роботи і прагнуть працювати там, де є можливості, яких немає вдома».

Як правило, в свинарських господарствах Англії мігранти зайняті на виробничих лініях і на бійнях.

Старший радник з політики NPA Ед Баркер запевняє: «Багато секторів економіки Великобританії розділяють ті ж проблеми і побоювання, що і свинарство щодо ринку праці … Брак робочих рук може серйозно вплинути на конкурентоспроможність, що призведе до збільшення витрат виробників і споживачів свинини».

В асоціації сподіваються, що уряд прислухається до цієї проміжної доповіді і врахує необхідність Великобританії в європейських трудящих-мігрантах.

Загалом в британському сільському господарстві мігранти становлять 9% від загального числа працівників, у виробництві продуктів харчування і напоїв їх частка досягає 24%. При цьому третина з них – це мігранти з Європейської економічної зони. Як сказано в звіті, більшість роботодавців в сільському господарстві «бачать мало альтернативи праці мігрантів».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...