Новини / Рослинництво     13 березня 2019 12:03

В Австралії запускають пілотну лінію виробництва біопалива з цукрової тростини

Австралійські вчені провели експерименти з редагування генів цукрової тростини і встановили, що модифіковані рослини можуть бути джерелом для виробництва біопалива і пластику, здатного розкладатися. Пілотна виробнича лінія вже спроектована і готова до прийому першої сировини.

Про це повідомляє Rambler.

Дослідники з університету штату Квінсленд винайшли спосіб, що дає нове застосування цукровій тростині і сприятиме запобіганню глобальним змінам клімату на Землі.

У результаті генетичного модифікування цукрової тростини отримано рослини, з яких можна виготовляти біопаливо, а також волокно для виробництва пластику, здатного до розкладання.

Читайте: Südzucker планує зупинити два цукрових підприємства у Франції. Париж б’є на сполох

Висока актуальність цих досліджень зумовлена ще і тим, що у світі зараз різко скоротився попит на цукор, а отже, цукрова галузь стає нерентабельною. Альтернативне застосування цукрової тростини дасть можливість зберегти виробництво цієї культури в Австралії, яке приносить економіці країни близько $2 млрд і забезпечує працевлаштування 40 тис. людей.

Landlord раніше повідомляв про те, що основні цукрові тренди 2019/2020 МР – це зменшення виробництва та зростання світових цін.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також