Новини / Рослинництво     10 березня 2019 09:53

Südzucker планує зупинити два цукрових підприємства у Франції. Париж б’є на сполох

Французький уряд різко розкритикував оголошене корпорацією Südzucker рішення про закриття цукрових заводів дочірньої компанії Saint Louis Sucre, оскільки це призведе до зупинки майже 10% виробництва цукру у Франції.

Про це повідомляє Agrarheute.

За заявою міністра сільського господарства Франції Дідьє Гійома, озвученою на Національній асамблеї, одностороннє рішення німецької головної компанії було неприйнятним. У зв’язку з цим Дідьє Гійом та міністр економіки і фінансів Франції Бруно Ле Мер зустрінуться із відповідальними представниками Südzucker наступного тижня, щоб обговорити можливі шляхи вирішення ситуації.

Як відзначив Гійом, уряд Франції знайде чіткі слова і «не дозволить знищити виробництво французького цукрового буряку і цукрову промисловість». Такі рішення не повинні прийматися без урахування аграрних та економічних аспектів.

Читайте: Через скорочення посівних площ буряків Україна втратить ринки збуту цукру – експерти

За повідомленням, наприкінці січня Südzucker оголосив про закриття заводів у німецьких містах Warburg та Brottewitz і має намір до 2020 р. зупинити виробництво цукру на двох із чотирьох підприємств Saint Louis Sucre у Франції.

Компанія стверджує, що цей захід є частиною програми реструктуризації, спрямованої на адаптацію виробничих потужностей до вимог європейського ринку. За даними Асоціації виробників буряку, ці дві локації становитимуть майже 10% французького виробництва цукру, тож французький уряд не хоче приймати закриття цукрових заводів.

Landlord раніше повідомляв про те, що зменшення виробництва та зростання світових цін – це основні цукрові тренди 2019/2020 МР.

Читайте також