Новини    15 серпня 2018 09:38

В агрокомітеті назвали невідкладні проблеми в галузі садівництва


Кооперація, вихід на експорт, вільна конкуренція та працююча держпідтримка. Такі оперативні питання потребують вирішення. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Олександр Бакуменко після зустрічі з Головою Асоціації «Укрсадпром» Дмитром Крошкою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, Асоціація «Укрсадпром» вже вдруге звернулось до Міністерства аграрно політики та продовольства України з проханням сформувати рівноправні умови ведення бізнесу між виробниками та переробниками плодово-ягідної продукції. Тоді копію звернення, також відправлено до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин та Президента України.

За словами, заступника агрокомітету, всі перелічні проблеми в галузі садівництва в подальшому буде відображено при доопрацюванні законопроектів, зокрема про сільськогосподарську кооперацію.

«З оперативних питань, що потребують уваги: ​​прописати механізм і дати зелене світло для кооперації, узгодити фітосанітарні процедури з країнами-імпортерами (в тому числі в рамках угоди про вільну торгівлю), забезпечити прозорі правила гри і врівноважити стан ринкових умов – вільну конкуренцію і забезпечити не фіктивну, а працюючу держпідтримку», – наголосив Бакуменко.

Народний депутат каже, що під час зустрічі було досягнуто домовленостей про те, що Асоціація підготує листи з питаннями, які вимагають рішення.

«А ми посприяємо тому», – додав заступник агрокомітету.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...