Новини    08 листопада 2023 14:39

USAID надасть 18,2 млн грн для інтеграції ветеранів у сільське господарство


Для інтеграції ветеранів у сільське господарство USAID АГРО виділить 18,2 млн грн. АГРО оголошує конкурс для двох-трьох проєктів від 6 млн до 9 млн грн співфінансування для кожного.

У повідомленні Програми йдеться, що інтеграція ветеранів допоможе зменшити дефіцит робочої сили, особливо в аграрному секторі, який виник через воєнні дії. Кошти виділять для розробки та впровадження ефективних моделей інтеграції ветеранів в агросектор країни.

Наприклад, проєкти мають бути направлені на підвищення кваліфікації, перекваліфікації для подальшого працевлаштування або ж розвиток самозайнятості, започаткування та розширення/відновлення власного бізнесу в аграрній сфері.

“Очікується, що виконавці проєктів зможуть поєднати як експертизу в аграрному секторі, так і досвід роботи з ветеранами та налагоджені зв’язки з ветеранською спільнотою. Тому для реалізації такого завдання можуть об’єднуватися кілька партнерських організацій з досвідом роботи, наприклад, в агросекторі та сфері навчання і працевлаштування ветеранів”, – пояснили в організації.

Подавати заявки можуть українські недержавні суб’єкти господарювання (за винятком фізичних осіб-підприємців) та неурядові організації. Кінцевий термін подання заявки – 4 грудня 2023 року, а передзаявному онлайн-семінарі необхідно зареєструватись до 14 листопада.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє грант у розмірі 1 млн грн на програму підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу, у межах якої аграрії зможуть взяти кредити під гарантії страхування майбутнього врожаю.

У Волинській області розпочався процес видачі добрив за Програмою АГРО від USAID, заявки на яку подавались через Державний аграрний реєстр.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...