Новини    11 червня 2018 18:17

Уряд змінив порядок видачі ветеринарних документів


Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку видачі ветеринарних документів. Про це йдеться у постанові від 06 червня 2018 р. № 447, повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно тексту постанови, товари, які вивозяться за межі території України, повинні супроводжуватися оригіналами міжнародних ветеринарних сертифікатів, виданих державним інспектором ветеринарної медицини або уповноваженим лікарем ветеринарної медицини на підставі звернень власника вантажу або уповноваженої ним особи.

«Рішення прийнято з метою налагодження ефективної роботи територіальних органів Держпродспоживслужби та можливості оформлення ветеринарних документів під час експорту тваринницької продукції у відповідності до сучасних міжнародних вимог», – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі додали, що прийняття рішення уряду забезпечить безперервність виконання функцій Держпродспоживслужби в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...