Новини    14 березня 2018 14:33

Уряд виділив на «теплі кредити» 400 мільйонів гривень


Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності. Про це повідомляє прес-служба уряду. За даними Кабміну, в цьому році втричі збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК, у порівнянні з минулим роком.

«Вже через тиждень-півтора програма запрацює в державних банках – Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. І українці зможуть отримати безповоротну допомогу від уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках – утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави», – йдеться у повідомленні.

В цьому році, безповоротно уряд надає до 14 тисяч гривень на сім’ю, в залежності від суми, яку родина бере у банку на енергоефективні заходи.  Такою допомогою – 400 млн грн – зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин.

«Загалом очікуваний обсяг інвестицій у енергоефективність складе близько 1 млрд грн, що в результаті забезпечить додаткову економію енергоресурсів в масштабах держави  у обсязі 81,6 млн куб. м щороку в еквіваленті природного газу. Енергомодернізація житла – єдиний правильний шлях менше платити за комунальні послуги. На комунальних платежах можна економити від 40% до 70%», – заявили в Кабміні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...