Новини / Фінанси     18 березня 2021 11:30

Уряд змінив порядок часткової компенсації вартості сільгосптехніки

Обіцяють, що зміни сприятимуть збільшенню кількості фермерів, які можуть скористатися державною підтримкою. Розмір фінансування на 2021 рік при цьому не переглянутий

Кабінет міністрів України на вчорашньому засідання затвердив постанову, яка вносить зміни у порядок використання коштів за програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

За період грудень 2019 року та січень – листопад 2020 року за програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» сплачено 892,6 млн грн компенсації. Загалом, було придбано 14 946 одиниць сільгосптехніки.

«Прийняті зміни сприятимуть збільшенню кількості сільгоспвиробників, які можуть скористатися підтримкою, оновити техніку та обладнання на пільгових умовах. Серед прогнозованих результатів реалізації програми підтримки – зростання кількості машинобудівних підприємств та розширення номенклатури техніки, створення понад 500 нових робочих місць та 1,8 млрд грн сплачених податків», – прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

ЧитайтеПарламент загруз у поправках до закону про земельну децентралізацію

При цьому на поточний рік на цю програму передбачено фінансування у розмірі 1 млрд грн. Скориставшись програмою підтримки, один сільгоспвиробник може розраховувати на фінансову підтримку до 60 млн грн. Отримати 25% компенсації вартості за придбану сільськогосподарську техніку можуть юридичні особи та фізичні особи–підприємці, що працюють в агросекторі.

Нагадаємо, Landlord повідомляв про те, що виробництво мінеральних добрив в Україні зросло більш ніж на третину.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також