Новини    16 лютого 2022 14:07

Уряд створив Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Постановою затверджується статут Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві

На засіданні 16 лютого Кабінет міністрів України розглянув постанову “Про утворення Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві”. Це буде Товариство с обмеженою відповідальністю і статутним капіталом у 200 млн грн, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Проєктом постанови пропонували утворити Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві, як небанківську фінансову установу з особливим статусом, у формі товариства з обмеженою відповідальністю зі статутним капіталом 220 млн грн, сто відсотків якого належить державі.

Також постановою затверджується статут Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві.

Держава надаватиме гарантії під кредити для дрібних та середніх фермерських господарств. Уряд підтримав рішення про створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, розширивши програму на представників аграрного сектора.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що діяльність Фонду дозволить профінансувати аграріїв на суму 24 млрд грн, зокрема за кредитні кошти вони зможуть купувати сільськогосподарські землі, техніку, обладнання для сільгоспвиробництва.

Також Landlord повідомляв, що набув чинності закон щодо часткового гарантування агрокредитів.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...