Новини / Фінанси     18 серпня 2020 16:20

Уряд схвалив залучення кредиту 250 млн євро у корпорації Cargill

Постанова кабінету міністрів про залучення у 2020 році кредиту у Cargill Financial Services International, Inc. оприлюднена на урядовому сайті  

Держава Україна у 2020 році залучить кредит на загальну суму до 250 млн євро у американської Cargill Financial Services International, Inc. Відповідна постанова уряду №717 від 17 серпня 2020 року «Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2020 році шляхом залучення кредитів» була оприлюднена на сайті кабінету міністрів України.

Відповідно з додатком до постанови зовнішні запозичення здійснюються у 2020 році шляхом залучення кредитів на загальну суму, що не перевищує 250 млн євро та надається відповідно до кредитних договорів між Україною та Cargill Financial Services International, Inc. в межах передбачених законом «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Читайте: За тиждень видано 666 млн грн кредитів за програмою «5-7-9%» 

На суму кредитів нараховується:

  • відсотковий дохід за ставкою 5,95% річних за кредитними договорами з терміном погашення через три роки після дати отримання кредитних коштів;
  • відсотковий дохід за ставкою 6,85% річних за кредитними договорами з терміном погашення через п’ять років після дати отримання кредитних коштів.

Відсотки будуть сплачуватись щокварталу, а дати сплати мають бути визначені у відповідних кредитних договорах. Остаточне погашення кредитів здійснюється через три роки та через п’ять  років після дати отримання коштів.

До речі, це вже не перше залучення коштів у Cargill, яке здійснюжться кабінетом міністрів України.  У жовтні минулого року Україна залучила два кредити від Cargill: на 150 млн євро на п’ять років під 6,25% річних і на 100 млн євро на два роки під 5,15% річних.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що тіньовий обіг зерна в Україні сягає 30-50% в залежності від регіону.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також