Новини / Політика     14 травня 2020 12:31

Уряд призначив нового керівника Аграрного фонду

Виконуючим обов’язки голови ПАТ «Аграрний фонд» призначено Богдана Банчука. Новий керівник має у власності 4 квартири, 2 авто і земельні ділянки

На посаду виконуючого обов’язки голови ПАТ «Аграрний фонд» Кабінетом міністрів України призначено тридцятитрьохрічного Богдана Банчука, юриста-міжнародника за фахом. Відповідне розпорядження №515-р сьогодні оприлюднене на урядовому сайті.

Досвіду роботи суто у аграрній галузі пан Банчук ще немає. Відомо, що з 2014 р., тобто з 27-ми років, він робив заступником голови Сокирянської райдержадміністрації у м. Сокиряни Чернівецької області, що відомо своєю виправною колонією та кам’яним кар’єром.

Читайте: Денис Шмигаль: уряд збільшив фінансування підприємців агропромислового комплексу 

Ще раніше новий очільник Аграрного фонду робив дипломатичну кар’єру, працюючи аташе у департаментах Міністерства закордонних справ України.

Згідно з декларацією, що Богдан Банчук подав у зв’язку із призначенням, посадовець та члени його родини володіють 4 квартирами, будинком, гаражем, 2 автомобілями та багатьма невеликими земельними ділянками у декількох областях України. Крім того, пан Банчук має $20 тис готівкою та $538 на депозиті у ПриватБанк.

Також распорядженням КМУ №514-р з посади голови ПАТ «Аграрний фонд» було звільнено Баришева Івана Григоровича. Його було призначено на посаду лише у листопаді минулого року. До цього він мав досвід роботи директором департаменту АФ, працював у ДП «НЕК «Укренерго» і ДП «Спецагролізинг».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що аграрний комітет Верховної Ради підтримав законопроект про Державний аграрний реєстр.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також