Новини    02 лютого 2023 10:10

Уряд оновив перелік підприємств критичної інфраструктури в АПК


Уряд для допомоги сільгоспвиробникам затвердив новий перелік критичної інфраструктури в АПК.

Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

“Фактично вже місяць як міністерство постійно розглядає заявки від агровиробників щодо їхнього включення в перелік критичної інфраструктури. Там вже є десятки позитивних рішень. Це перший захід, який допомагає безперебійно працювати критичним галузям в агро. Також маємо спільне роз’яснення з Міненергетики щодо постанови з імпорту електроенергії, яка також дає право на постійний безперебійний доступ до електроенергії. І третій важливий захід, це допомога міжнародних партнерів у забезпеченні генераторів. Маємо вже перші поставки, які відбуваються через продовольчу програму ФАО. Наразі ми плануємо наступні поставки”, – наголосив перший заступник міністра.

За його словами, це не забезпечить технічно такі ж умови, які були до початку обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури, але має допомогти пройти енергетичну кризу з мінімальними витратами і головне не зупинить діяльність стратегічно важливих підприємств.

Найпроблемнішим з-поміж усіх агросекторів є тепличний, оскільки він є найбільш енергоємним, пояснив Тарас Висоцький.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...