Новини / Садівництво     29 травня 2019 09:31

УПОА запустить нову систему просування експорту продукції – Катерина Звєрєва

Директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва заявила про можливість значного розширення у 2019 р. географії поставок українських ягід на зовнішній ринок, чому сприятиме запуск у червні нової системи просування експорту продукції членів Асоціації.

Про це повідомляє EastFruit.

На конференції «Ягідний бізнес України 2019. Заморожування і свіжий ринок» Катерина Звєрєва розповіла, що цього року Українська плодоовочева асоціація спільно з ФАО і Європейським банком реконструкції та розвитку організувала кілька успішних торгових місій, які сприяли укладенню українськими ягідниками контрактів з експорту продукції.

Читайте: Нові ринки замороженої ягоди, або Як українці допомогли здешевити виробництво смузі в Сінгапурі

За словами директора з розвитку УПОА, у червні 2019 р. Асоціація планує запустити нову систему просування експорту продукції для своїх членів. Для цього буде використано «сотні прямих контактів з імпортерами з різних країн світу», отриманих під час торгових місій за останні два роки.

«У 2019 році ми точно порадуємо всіх новинами про постачання наших прекрасних ягід у ті країни, куди Україна раніше продукцію ніколи не постачала», – заявила Катерина Звєрєва.

Landlord раніше повідомляв про те, що на експорті заморожених ягід та фруктів Україна заробила рекордні $80 млн.

Читайте також