Новини / Технології     29 травня 2019 11:08

Уперше в Україні: у Черкасах утилізуватимуть непридатні пестициди

Найбільший український виробник ЗЗР та мікродобрив – компанія UKRAVIT – на своїх потужностях у Черкасах створить інфраструктуру для утилізації непридатних пестицидів. Таку діяльність буде розгорнуто в Україні вперше. Запустити лінію планують у 2020 р.

Про це повідомляє Ліга-Бізнес.

Раніше непридатні ЗЗР вивозили з України до країн ЄС, які мають потужності для їх екологічно безпечного знищення. А в березні 2019 р. українська компанія UKRAVIT виграла тендер UNIDO з реалізації української частини проекту Скоординоване управління видаленням озоноруйнуючих речовин (ОРВ) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії.

Читайте: Кернел розглядає можливість повного виходу з російського ринку

За умовами проектного договору, UKRAVIT отримає технічну підтримку для створення на її потужностях в Черкасах інфраструктури для видалення озоноруйнуючих речовин і утилізації стійких органічних забруднювачів.

Необхідне обладнання на підприємство в Черкасах поставлять восени 2019 р. Запуск і повноцінна робота лінії заплановані на 2020 р.

Landlord раніше повідомляв про те, що в лютому КМУ опублікував прийняту ще в листопаді постанову щодо безпечної утилізації пестицидів. Згідно з нею Мінприроди може видавати документи для вивезення непридатних ЗЗР у країни ЄС, які мають потужності для їх екологічно безпечного знищення.

Читайте також