Новини    26 жовтня 2023 10:32

Прикордонники більше не приймають деякі документи “Дії”: деталі


Для перетину кордону Державна прикордонна служба не приймає деякі документи у додатку “Дія”. Причиною для цього стали спроби їх фальсифікувати.

Як розповів в інтерв’ю Інтерфакс-Україна заступник начальника штабу – начальник відділу організації прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Ігор Матвійчук, під час перетину кордону при особі має бути фізично закордонний паспорт.

“Паспорт в “Дії” може використовуватися тільки для ідентифікації особи, але не для перетину кордону, зокрема, через деякі нюанси, скажімо так, програмного продукту”, – сказав Матвійчук.

Вже були випадки, коли громадяни надавали псевдодокументи, які копіювали їх відтворення у додатку.

“У нас були факти спроб показати документи в “псевдоДії”. Людина стверджувала, що він – багатодітний батько, показує нам три свідоцтва в додатку. А при прискіпливій перевірці з’ясувалося, що він намагався ошукати прикордонників, демонструючи фальшиві свідоцтва в підробленому додатку”, – зазначив Матвійчук.

Утім документи в “Дії” як, наприклад, підтвердження, що особа має інвалідність прикордонники все ж приймають.

Нагадаємо, міжвідомча робоча група з дерегуляції (МРГ) завершила перегляд інструментів регулювання для бізнесу в сільськогосподарській галузі.

У Держпродспоживслужбі розповіли про спрощений порядок реєстрації сільгосптехніки під час війни.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...