Новини    31 січня 2018 17:03

«Укрзалізниця» збільшила перевезення вантажів контейнерами на 10%  


291,9 тисячі контейнерів (TEU) перевезено по території України залізничним транспортом у минуломум році, що на 10 % більше ніж у 2016 році. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій (ЦТС) з посиланням на ПАТ «Укрзалізницю».

За інформацією підприємства, така кількість вантажів перевезених у контейнерах дуже мала, у порівнянні з іншими видами транспортування вантажів залізницею.

«Поки це тільки 1% від загальних обсягів перевезених вантажів залізничним транспортом», – кажуть в компанії

За даними ЦТС, 73,7 тис. TEU (25% -ва частка), із загальної кількості, перевезли контейнерні поїзди, що курсують в регулярному режимі, в тому числі 3 транзитних.

«За даними УЗ, вантажопотік поїзда комбінованого транспорту «Вікінг» в 2017 році збільшився на 89%, ZUBR – на 6%, Румунія-Тольятті-Румунія – на 20%, «Хрещатик» (Одеса – Київ-Ліски) – на 19%, «Дніпровец» (Одеса – Дніпро-Ліски) – на 6%, «Поділля» (Одеса-Хмельницький) – на 7%, Одеса – Харків-Ліски – в 2,1 рази, Нижньодніпровськ – Одеса / Чорноморська – на 61%.

Крім того, в Україні ходить регулярний контейнерний поїзд Нікополь-Чорноморськ-Нікополь, динаміку зміни вантажопотоку якого в компанії не приводять. Також в УЗ не дають абсолютних показників.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...