Новини    29 березня 2018 17:57

«Укрзалізниця» пропонує зерновикам спільно виробити механізм перевезення врожаю


Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» пропонує учасникам ринку разом виробити оптимальну модель кампанії для ефективного та планомірного перевезення залізничним транспортом зерна врожаю 2018 року. Про це йдеться в повідомленні ПАТ.

«Залізничники запрошують учасників ринку проаналізувати інформацію та запропонувати своє бачення перевізного процесу. Для того, щоб ефективність нашої роботи і прийнятих рішень була абсолютно прозорою, ми сьогодні надаємо ринку повну статистичну інформацію по станціях: яку кількість зернових вантажів було навантажено і вивантажено впродовж попередніх 2016-2017 років, про фронти навантаження, вантажоспроможність станцій та кількість отриманих станціями заявок. Оприлюднення цих даних свідчить про безпрецедентну відкритість «Укрзалізниці» до співпраці з ринком», – цитується в повідомленні директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев.

За його словами, у ПАТ сподіваються, що на підставі оприлюдненої інформації по станціях представники ринку зерна запропонують своє бачення ефективної організації вивезення зерна врожаю 2018 року.

«Укрзалізниця» зазначає, що наразі фахівці філії «Центр транспортної логістики» здійснюють аналіз щодо перспективи роботи тих чи інших станцій, і ця інформація найближчим часом буде доступною для партнерів ПАТ.

Як повідомляв LANDLORD, президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов висловив думку, що подальше ігнорування «Укрзалізницею» пропозицій та зауважень громадськості ставить під загрозу весь експорт зернових культур, який оцінюється в 40-45 млн тонн або близько $6-8 млрд.

У відповідь в «Укрзалізниці» заявили, що керівництво ПАТ найближчим часом планує ввести обмеження за мінімальною кількістю причіпних вантажних вагонів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...