Новини    18 листопада 2017 18:46

«Укрцукор» просить прем’єр-міністра вирішити проблему дефіциту залізничних вагонів


Національна асоціація виробників цукру направила звернення до прем’єр-міністра, міністра інфраструктури та першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України з проханням забезпечити залізничними вагонами.

Для забезпечення процесу виробництва підприємства цукрової промисловості здійснюють значні обсяги перевезень саме залізничним транспортом. Це буряки, цукор, кам’яне вугілля, вапняковий камінь, кокс та ін. вантажі, загалом близько 2 млн тон на рік.

В тексті звернення зазначено, що через несвоєчасне забезпечення залізничними вагонами, які використовуються для перевезення цукрових буряків та цукру, на цукрових заводах склалась загрозлива ситуація.

«Така ситуація викликає занепокоєність щодо стабільної роботи цукрових заводів, як підприємств з безперервним циклом виробництва та збереження цукрових буряків, як сировини, з обмеженим терміном зберігання, та ставить під загрозу відвантаження цукру на експорт згідно з укладеними зовнішньоекономічними контрактами», – пише голова правління НАЦУ «Укрцукор» Андрій Дикун.

Зараз виробничий сезон саме в розпалі. Більшість цукрових заводів звозять цукрові буряки з бурякопунктів, що знаходяться в інших регіонах; відвантажують значні обсяги цукру, у тому числі на експорт. Отже для безперебійної роботи підприємств потрібне забезпечення всіх заявок залізничних вагонів.

Ще немає новин у цій стрічці ...