Новини    25 квітня 2018 13:59

«Укрсадпром» закликає прискорити узгодження фітосанітарних умов експорту фруктів та ягід


Асоціація «Укрсадпром» закликає прискорити узгодження фітосанітарних умов поставок плодово-ягідної продукції українського виробництва на світові ринки. Про це заявив голова асоціації Дмитро Крошка під час круглого столу «Регіональні концепції щодо санітарних та фітосанітарних заходів. Сприяння експорту сільськогосподарської продукції».

«Асоціація «Укрсадпром» ініціює з боку ринку вирішення питання узгодження між Україною і відповідними країнами фітосанітарних умов експорту плодово-ягідної продукції. На практиці ми зіштовхнулися з проблемою затягування процедур узгодження умов з протилежної сторони. На жаль, процес узгодження в багатьох випадках навіть не розпочався, саме через ці формальності з боку фітосанітарних органів інших країн», – зауважив Д.Крошка.

У світі, за даними «Укрсадпрому», 48 країн є нетто-імпортерами продукції, яка є традиційною для вирощування в Україні.

Як повідомляв LANDLORD, у першому кварталі 2018 року вартість експорту Україною плодів та ягід склала $57 млн, що на 68% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Головними продуктами в товарній структурі вітчизняних поставок за кордон у поточному році стали волоські горіхи, їх було експортовано на суму $42 млн, заморожені ягоди – $10 млн, а також яблука і груші – $5 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...