Новини    31 серпня 2018 10:21

«Укрсадпром»: Держпідтримку садівників потрібно розширити на дрібні господарства


Розширити програму державної підтримки компенсації за придбання техніки на господарства з площею молодих насаджень від 5 га пропонують в асоціації «Украсадпром». Зазначається, що діюча програма розповсюджується тільки на господарства площа молодих насаджень яких становить від 10 га.

Відповідне звернення, вже направлено на ім’я першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка.

«З метою забезпечення сталого розвитку садівництва та ягідництва в Україні, а також технічного та технологічного переоснащення галузі, з огляду на успішну реалізацію програми держпідтримки галузі у першому півріччі 2018 року, Асоціація «УКРСАДПРОМ» звернулася до першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з проханням внести зміни до Переліку, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 151 від 20 березня 2018 року, відповідно до яких скористатися держпідтримкою для технічного переоснащення та підвищення рівня механізації галузі зможуть господарства, площа молодих насаджень яких становить від 5 га», – йдеться у звернені.

В асоціації кажуть, що компенсація вартості техніки садівникам з площею молодих насаджень від 10 га не охоплює переважну кількість виробників.

«Відтак, дрібні господарства, особливо в ягідному секторі, і яких переважна більшість в Україні, не можуть скористатися цією програмою підтримки садівництва. Внесення запропонованих Асоціацією змін дозволить інтенсифікувати процес механізації, в першу чергу, ягідного сектору та садівництва в цілому», – додали в «Укрсадпромі».

Нагадаємо, як повідомляв LANDLORD, раніше асоціація «УКРСАДПРОМ» звернулась до Мінагрополітики з проханням виступити посередником у діалозі між садівниками та переробниками фруктів в питанні врегулювання цінової ситуації при заготівлі фруктів для переробки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...