Новини    02 листопада 2021 19:29

Укрпромінвест завершив обмолот олійних з рекордом

Рекордними для "Укрпромінвест-Агро" стали й результати соняшникових жнив

Виробничі підрозділи “Укрпромінвест-Агро” закінчили обмолот зернобобових та олійних культур.

“Цього року на вінницьких підприємствах агропромислової компанії ПК “Поділля” та ПК “Зоря Поділля” врожайність сої на посівній площі 19,7 тис. га становить 3,5 т/га. Це другий результат за всю історію компанії, який майже на третину перевищує середній показник по Україні (2,6 т/га). Рекордсменом по врожайності цієї культури цьогоріч стала філія “Клембівка” ПрАТ “ПК “Поділля”, де зібрано по?3,86 т/га у заліку”, — йдеться у повідомленні.

Рекордними для “Укрпромінвест-Агро” стали й результати соняшникових жнив. Середня врожайність цієї культури на полях ПК “Поділля” та ПК “Зоря Поділля” становить 3,7 т/га. Найкращий результат по вирощуванню соняшника — у філії “Маломочульської”, що входить до ПК “Зоря Поділля”, де зібрано по 4,05 т/га.

“У підприємствах компанії у Дніпропетровській та Полтавській областях врожайність соняшника перевищила 3 т/га, що також більш ніж на 30% вище за середньоукраїнський показник, який, за інформацією Мінагрополітики, цьогоріч складає 2,3 т/га”, — додають в компанії.

Осінні польові роботи на підприємствах “Укрпромінвест-Агро” тривають: продовжується збирання та промислова переробка цукрового буряка та обмолот кукурудзи.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що в Україні з’явилася нова мережа фермерських маркетів – Fermachi.

Джерело: “Укрпромінвест-Агро”  

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...