Новини / Рослинництво     08 листопада 2018 15:40

Українську олію та борошно просуватимуть на китайському ринку


Україна та Китай розширюють співробітництво в аграрному секторі. У планах – збільшити обсяги торгівлі зерновими, борошном, крупами та налагодити експорт соняшникової олії.

Про це на офіційній сторінці повідомляє Мінагрополітики. Згідно із повідомленням прес-служби, ДПЗКУ (Державна продовольчо-зернова корпорація) підписала меморандум зі своїм стратегічним партнером, китайською компанією ССЕС. Його підписання відбулось на міжнародній виставці China International Import Expo 2018 у Шанхаї.

Читайте: ДПЗКУ відвантажила китайській компанії у два рази більше зернових, ніж у минулому році

Українська компанія сподівається на збільшення обсягів торгівлі зерновими, а також борошном, комбікормом, крупами тощо. Окрім того, йде мова про торгівлю соняшниковою олією та шротом на території КНР.

Нагадаємо, за підсумками року ДПЗКУ відвантажила до Піднебесної, а саме китайській компанії ССЕС, більше мільйона тонн зернових культур. Це в 2 рази більше за тогорічні показники.

Як повідомлялось, за 9 місяців ДПЗКУ отримала 102 млн гривень прибутку.

ДПЗКУ експортує зерно до Китаю та у треті країни через свого головного партнера ССЕС, який здійснює поставки до країн Азії та Європи.