Новини    25 жовтня 2018 11:05

Український агрохолдинг отримав $15 млн кредиту на будівництво біогазової станції


$15 млн кредиту отримав аграрний холдинг I&U Group для фінансування розробки, будівництва та експлуатації біогазової установки потужністю 6 МВт у Кіровоградській області. Про це повідомляють в асоціації «Укрцукор» з посиланням на старшого радника ЄБРР в Східній Європі і Казахстані Антона Усова.

За його словами, повна сума кредиту складається з двох частин – це $13 млн євро від ЄБРР і пільговий кредит Фонду чистих технологій (ФЧТ) в розмірі 2 млн євро.

«Це буде перший проект в Україні з використанням інноваційної технології виробництва газу, яка забезпечить скорочення споживання енергії. Залишки від виробництва біогазу будуть використовуватися в якості біодобрив, які частково замінять собою хімічні добрива», — зазначає Антон Усов.

Реалізація проекту призведе до сукупного скорочення викидів CO2 на 24 тис. т на рік. Проект отримає стимулюючий грант у розмірі 534,8 тис.дол. у рамках програми ЄБРР «Центр фінансування і передачі технологій в сфері пом’якшення кліматичних змін і адаптації до них» (FINTECC). Також буде отримано грант у розмірі 22,15 тис. євро з Інвестиційного фонду сусідства Європейського Союзу.

I&U Group (колишній «Агроспецсервіс») — аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує різні сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків у Кіровоградській області. Її земельний банк становить близько 50 тис. га. Компанія I&U Group орієнтована на експорт зернових, вона входить до п’ятірки найбільш ефективних рослинницьких агрокомпаній України, експортує 40% виробленого цукру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...