Новини / Трейдинг     08 листопада 2018 14:16

Українські йогурти вперше в історії відправились до Європи


Компанія “Danone” “відкрила вікно” для йогуртів до країн ЄС – розпочала їх експорт до країн ЄС. Вперше в історії цей продукт «made in Ukraine» відправився до європейських споживачів. Продукцію виготовляють у Херсоні, а реалізують на поличках польських магазинів.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Danone». За їхньою інформацією, з 11 жовтня компанія експортує біфідойогурти Activia зі смаками «чорниця та 5 злаків», а також «курага льон». Ще раніше розпочались постачання полуничної Danonki. Щотижня на експорт відправляється 10 т продукції. Вже є плани щодо збільшення обсягів експорту.

У планах «Данон» – розширення географії постачання молочної продукції власного виробництва до інших країн ЄС

Читайте: Lactalis покупает у Danone бренд йогуртов за $875 млн

У «Danone» підкреслюють, що вперше в історії українські йогурти продаються у країнах ЄС. На переконання компанії, відкриття европейського ринку стало можливим завдяки інвестиціям у модернізацію виробництва: так вдається відповідати стандартам Європейського союзу.

У 2018 році компанія інвестувала 20 млн грн на вдосконалення умов праці на двох заводах. Право на експорт молочних продуктів до країн ЄС компанія «Данон» отримала у 2016 році. А також пройшла відповідну сертифікацію FSSC 22000.

«Danone Україна» входить до французької продовольчої групи Danone. В Україні компанія щорічно переробляє 150 000 т молока. Виробничі потужності компанії розташовані в Херсоні та Кременчуці.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!