Новини    23 жовтня 2018 14:08

Українські виробники вперше виводять на ринок «молоко» з гречки та вівса


Компанія «Люстдорф» запускає гречане та вівсяне «Ідеаль Немолоко». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив аналітик «Інфагро» Максим Фастєєв, передає кореспондент LANDLORD.

«Вау, ось і великий український молочний бізнес звернувся до популярної в усьому світі теми «немолочної» молочки. «Люстдорф» запускає гречане і вівсяне «Ідеаль Немолоко». За назвою, дуже цікаво, тому що світова молочна спільнота виступає за те, щоб молочні альтернативи (рослинні) називалися «напій», а не «молоко» (наприклад, «соєвий напій»). Люстдорф надійшов тонко, «молоко» присутній на етикетці, але є і пряма вказівка, на те, що це «не молоко», – написав він.

В свою чергу, Директор з маркетингу ТОВ «Люстдорф» Наталія Комзюк на своїй сторінці у Facebook повідомила, що продукт має зацікавити вегетаріанців.

«Впевнена, що серед моїх друзів є вегетаріанці, ЗОЖ-ники та люди, яким цікаво експериментувати та додавати в свій раціон нові корисні та здорові продукти. В мене для вас чудова новина – тепер ви можете смакувати нашою рослинною новинкою», – написала вона.

Та додала, що вже скоро новий продукт вийде на український ринок. Наразі, не відомо яким буде його роздрібна ціна. До складу гречаного “молока” 2,5% жиру увійшли: вода, мука гречана, олія соняшникова дезодорована, сіль, стабілізаційна система: карагенан. Строк придатності 360 діб при температурі від 1 градуса Целісія до 25.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...