Новини / Овочівництво     05 грудня 2018 10:37

Україна відмовляється від вирощення тепличних овочів

В Україні за останні 4 роки площі під теплицями скоротилися майже вдвічі. Комбінати через відсутність коштів на модернізацію не можуть конкурувати з імпортним товаром та відмовляються від вирощення тепличних овочів. Вихід є - обмежити ввіз імпортної продукції та надати грошову держпідтримку комбінатам.

Про це повідомляє АПК-інформ.

Комерційний директор ТД “Калинівка-Преміум” Людмила Налбат зазначила, що площа під стаціонарними та скляними теплицями скоротилася через те, що комбінати України відмовляються від вирощення тепличних овочів. Цей напрямок сьогодні розвивають лише роздрібні мережі. Більша частина комерційних тепличних комбінатів працюють за старими технологіями, відтак не можуть конкурувати з імпортним товаром. А на модернізацію не мають грошей.

Людмила Набат вважає, що проблему можна вирішити, якщо держава введе квоти та обмежить завезення з інших країн тепличної продукції та надасть грошову підтримку українським виробникам для оновлення обладнання та зведення нових теплиць.

Читайте: City-ферми можуть витіснити фермерські господарства

В Польщі стаціонарні теплиці розміщуються на площі 1 тисяча гектарів, у Нідерландах – на 6 тис га.

Як повідомляв LANDLORD, на території Вагенінгенського університету в Нідерландах проходить експеримент Autonomous Greenhouse Challenge із вирощування огірків у повністю автоматизованих теплицях.

Технології        23 серпня 2019 12:42

Висока прибутковість для малого фермерства: 5 переваг вирощування винограду в теплицях

Вирощування винограду в закритому ґрунті – найоптимальніший варіант для малих фермерів. Це дає змогу максимально ефективно використовувати невеликі площі землі й забезпечує високу прибутковість бізнесу.

Про це повідомляє Seeds.

На міжнародній конференції «Тепличний бізнес України-2019», яка пройшла 22 серпня в Дніпрі, Євгенія Нікітюк із господарства Аврора розповіла про переваги вирощування винограду в теплицях:

  • висока якість ягід винограду;
  • отримання урожаю в більш ранні терміни (із середини липня);
  • можливість вирощування в міжряддях винограду інших ранньостиглих культур;
  • отримання стабільного урожаю (захищеність урожаю від граду, надмірних опадів, заморозків, шкідників);
  • зменшення кількості хімічних обробок.

«Якщо брати малих фермерів, у яких 2-3 гектари землі, вирощування винограду в закритому ґрунті є найоптимальнішим варіантом – максимально ефективне використання невеликих земельних ділянок при високій прибутковості виробництва винограду», – відзначила Євгенія Нікітюк.

Читайте: 10 тонн винограду: завдяки об’єднанню 8 фермерів швидко реалізували урожай

Фахівець розповіла, що в ТОВ Аврора вирощують виноград у неопалюваних теплицях з 2012 р. Співробітники господарства задоволені роботою в захищеному ґрунті, кажуть, що так комфортніше працювати в зимово-весняні періоди.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні сьогодні спостерігається перевиробництво винограду, що призводить до низьких цін на продукцію. В такій ситуації рентабельність виноградного бізнесу падає, багато фермерів старшого покоління бідкається, що доведеться викорчовувати виноградні плантації, а це гектари насаджень.

 

Поділися

Технології        15 серпня 2019 17:27

Виробництво енергії з твердих залишків оливок: інновації в албанській теплиці

Три врожаї на рік замість двох – албанський фермер розповів про переваги, які дає його бізнесу нова біоустановка, що виробляє енергію з твердих залишків оливок. З дешевшим і надійнішим паливом для обігріву теплиці рослини зараз ростуть удвічі швидше, ніж раніше, і врожайність збільшилася на 40%.

Про це повідомляє HortiDaily.

Албанський виробник тепличних овочів Kleant Nezha, що веде господарство у м. Люшня, південно-центральна Албанія, зрозумів на власному досвіді, яку користь приносить бізнесу впровадження біоенергетичних технологій.

Читайте: Землі загрожує повне зникнення бджіл до 2119 року: 5 вражаючих фактів

Після заміни двох застарілих дизельних котлів на сучасні, які працюють на біомасі, його рослини ростуть набагато швидше. Крім того, фермер відчув велику економію. У той час як старі котли працювали на дизелі – викопному паливі, нові котли на біомасі нагрівають теплиці, спалюючи висушені тверді залишки оливок, отримані після віджимання олії.

Kleant Nezha щасливий від переваг, які нове паливо приносить його бізнесу.

  • Оливка набагато дешевша, ніж дизельне паливо: її купують у сусідніх виробників оливкової олії за ціною 100 євро за тонну. Для обігріву теплиці Kleant Nezha потрібно 20 тонн на рік. Ціна також стабільніша, ніж ціна на дизель, і це дозволяє фермеру прогнозувати витрати заздалегідь.
  • З дешевшим і надійнішим паливом для обігріву теплиці рослини зараз ростуть удвічі швидше, ніж раніше, і врожайність збільшилася на 40%.
  • Як додатковий бонус, завдяки котлам на біомасі, Kleant Nezha тепер матиме три врожаї на рік замість двох.

Свій урожай фермер експортує до Німеччини вантажними автомобілями. Овочі надходять туди свіжими, і оскільки його продукція органічна, Kleant Nezha може продати її за вищу ціну. У довгострокових планах господаря – встановлення більшої кількості котлів на біомасі в семи інших теплицях.

Нові котли недешеві – загальною вартістю близько 75 тис. євро. Фермер зміг їх придбати лише завдяки гранту від Організації ООН з промислового розвитку (UNIDO) у партнерстві з Глобальним екологічним фондом.

Грантодавці очікують, що застосування біомаси в агросекторі не тільки зменшить викиди парникових газів унаслідок заміни викопного палива, а й підвищить конкурентоспроможність країни та створить нові робочі місця.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Поділися

Фінанси        13 серпня 2019 11:28

Олексій Дорошенко: овочі в липні подешевшали на 9–28%

За результатами дослідження Асоціації постачальників торговельних мереж, ціни в Україні на продукти харчування в липні загалом знизилися на 0,3%. Найбільше подешевшали овочі: цибуля – на 28,1%, морква – на 23,1%, буряк – на 16,2%, картопля – на 12,2% і капуста – на 8,5%.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова Національної ради економічного розвитку Олексій  Дорошенко.

За даними моніторингу, в липні також знизилася ціна на рис (на 0,4%), на свинину та молоко (на 0,3%), на сметану, олію і сало (на 0,2%), на яловичину, сири кисломолочні й вершкове масло (на 0,1%).

Читайте: Ягода вагою 32 кг: на Херсонщині визначили найбільший кавун

При цьому подорожчали такі продукти: яйця (на 12,7%), яблука (на 5,9%), цукор (на 2,8%). Також зросла ціна на хліб – на 0,7–0,9% (залежно від ґатунку борошна) і на крупи – на 0,1–0,4%.

За прогнозами експерта, яйця і хліб будуть дорожчати до кінця року, а от крупи можуть подешевшати після збирання нового врожаю.

«Овочі будуть найдешевшими до кінця серпня після чого почнеться або плавний, або карколомний, як і в деякі попередні роки, підйом догори», – відзначає Олексій Дорошенко.

Landlord раніше повідомляв про те, що, за прогнозами експертів, урожай картоплі цього року буде значно нижчим, ніж минулого, а отже, зростуть і ціни. 

Поділися

Технології        22 липня 2019 13:03

Еко-технології на 30 га теплиць: британська компанія використовує біо-шпагат для вирощування перцю ФОТО

Використання садівничого шпагату з властивістю біодеградації – свідомий вибір компанії Tangmere Nurseries з Великої Британії, спрямований на захист довкілля. Її теплиці – це 30 га солодкого перцю в усіх кольорах, що висять на мотузці, яка підлягає повному біорозкладанню.

Про це повідомляє HortiDaily.

Шпагат виробництва Lankhorst Yarns виготовлений ​​з PLA, рослинного цукру з крохмалю кукурудзи. Після того, як урожай зібрано, його разом із залишками стебел рослин компостують, і в результаті через 6–8 тижнів мотузка на 99% розкладається на мікроволокна.

Читайте: Двохсотрічний сімейний бізнес родини Бунге або історія лідера агроринку

Найбільшою перевагою є екологічна вигода. «Мікроволокна, як показали дослідження, не є шкідливими для ґрунтів і ґрунтових організмів», – розповідає представник компанії Lankhorst Yarns.

Жерар Вонк, менеджер Tangmere Nurseries, підкреслює, що вибір технології не був зроблений компанією на прохання роздрібної торгівлі: «Це дійсно рішення, яке ми приймаємо за власною ініціативою. Тому ми не отримуємо додаткової ціни на використання цієї трохи більш дорогої садівничої пряжі і не будемо продавати більше солодкого перцю».

Таким вибором агропідприємство бере на себе відповідальність у сфері стійкості, оскільки застосування садівничого шпагату з властивістю біодеградації – це крок до обмеження використання пластику при вирощуванні сільськогосподарських культур.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Поділися

Технології        17 липня 2019 11:56

NASA вирощуватиме в космосі перець чилі

NASA відправить на борт космічної станції насіння червоного перцю чилі (Capsicum annuum) – у рамках реалізації проекту з вирощування плодоносних рослин на міжнародній космічній станції.

Про це повідомляє fruitnews.

За словами команди, сільськогосподарські проекти дозволять підготуватися до виконання польоту на Марс. Найкоротший політ на Марс у середньому триватиме два роки, тому так важливо забезпечити астронавтів овочевими культурами, оскільки традиційні космічні запаси не забезпечать достатній рівень вітамінів і поживних речовин.

Читайте: Майбутнє за генною інженерією: Білл Гейтс обирає роботу в агро

Для вирощування в космосі був обраний сорт перцю Еспаньола.  Вибір зумовлений тим, що цей перець може рости на великих висотах і має короткий період достигання. Крім цього, його досить просто запилювати, що дуже важливо для середовища з високим вмістом вуглекислого газу і невагомості.

Перше насіння перцю чилі доправлять на космічну станцію в листопаді 2019 р. – січні 2020 р.

Як повідомляв Landlord, проект гідропонної теплиці, в якій можна буде вирощувати на Марсі, команди Дартмутського коледжу переміг у конкурсі NASA – NASA BIG Idea Challenge-2019.

 

Поділися
Показати ще