Новини    22 жовтня 2018 11:02

Україна та Канада планують поглибити угоду про ЗВТ


Україна та Канада планують поглибити угоду про ЗВТ

Розпочала роботу Спільна комісія з імплементації Угоди про вільну торгівлю України і Канади, яка, зокрема, допоможе, більш глибоко проаналізувати дію угоди та поліпшити її ефективність. Про це написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook перший віце-прем’єр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

«Провів перше засідання Спільної комісії з імплементації Угоди про вільну торгівлю. За підсумками року роботи Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада бачимо суттєве зростання експорту як товарів так і послуг, відтак слід посилювати подальші можливості реалізації угоди», – зазначив Кубів.

«Українські та канадські експерти мають детально проаналізувати результати річної роботи Угоди, обмінятися загальним баченням про вільну торгівлю як товарами, так і послугами, які формують значну частку в експорті обох наших країн», – повідомив перший віце-прем’єр.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, за підсумками першого півріччя 2018 року загальний експорт з України до Канади зріс на 41% e порівняні з аналогічним періодом 2017 року, або на $ 9,4 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...