Новини    10 листопада 2017 14:24

Україна та Ізраїль вільно торгуватимуть з початку 2018 року


Тривають останні узгодження напередодні підписання угоди щодо Зони вільної торгівлі. За словами посла Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковськи, договір можуть підписати уже на початку 2018 року.

«Якщо не до кінця цього року, то на початку наступного точно ми її (угоду. – Ред.) підпишемо», – сказав Бєлоцерковськи у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

За словами дипломата, вже узгоджена велика частина пунктів угоди про ЗВТ.

«У нас залишилася ще одна тема, над якою ми зараз працюємо, технічні деталі. Я думаю, закрити це питання вдасться протягом двох-трьох тижнів», – пояснив Бєлоцерковськи.

Договір може бути підписаний протягом кількох місяців. Утім, ізраїльський ринок не відкриється для українських підприємців на 100%. Однак підписання угоди з Ізраїлем дозволить українським виробникам долучатися у ланцюги постачань для третіх країн.

Українські компанії цікавить ринок сільськогосподарських і молочних продуктів і загалом переробна промисловість. Як повідомляли «Коментарі», раніше українська сторона закликала ізраїльську додатково розглянути можливість лібералізації доступу на ізраїльський ринок продукції сільського господарства, перш за все зернових, молочних продуктів, риби, м’яса, меду, масла, овочів і промислової продукції.

Експорт українських товарів до Ізраїлю демонструє зростання. Український експорт до Ізраїлю сягає $1,5 млрд і перевищує імпорт.

Ще немає новин у цій стрічці ...