Новини    14 вересня 2018 12:40

Україна експортує м’ясо птиці у 80 країн світу


Експорт м’яса птиці з України здійснюється у 80 країн світу, а сам обсяг відвантажень за кордон цієї продукції за 7 місяців 2018 року зріс на 8,9% від аналогічного періоду минулого року та сягнув 184,6 тисяч тонн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У міністерстві кажуть, що згідно прогнозу OECD-FAO Agricultural Outlook 2018-2027, за 10 років світове споживання такої продукції збільшиться на 19 млн тонн (15,8%) і складе близько 139 млн тонн.

«Враховуючи глобальні тренди, Україна нарощує виробництво м’яса птиці та наближається за його обсягами до провідних країн світу. Так, за 7 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами реалізовано 809,6 тис. тонн м’яса, що на 5 % більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні Україна займає 7 місце з експорту м’яса бройлерів в рейтингу країн-експортерів такої продукції. Найбільшими світовими імпортерами цієї продукції є Японія, Мексика, ЄС, Ірак, Південно-Африканська Республіка, Саудівська Аравія, Куба, Гонконг, Обєднані Арабські Емірати, Ангола.

Ще немає новин у цій стрічці ...