Новини    26 липня 2018 12:18

Україна експортувала до Китаю більше 150 тис. тонн соняшникового шроту


З початку 2017/18 МР (вересень-червень) з України до Китаю було експортовано понад 150 тис. тонн соняшникового шроту, або 4,5% від загального обсягу відвантажень даної продукції. Про це повідомляють в «АПК-Інформ».

З урахуванням ємного ринку Китаю, який до того ж шукає альтернативні джерела протеїнової олійної продукції в світі торгового конфлікту з США, можливі великі перспективи до нарощування поставок шроту в дану країну.

Все більше українських компаній-виробників отримують фітосанітарний дозвіл на експорт соняшникового шроту до Китай.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDOLRD, на початку липня Генеральною адміністрацією з митних питань КНР (GACC) було схвалено та опубліковано перелік 17 українських виробників шроту соняшникового, які мають право експорту до КНР.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...