Новини    28 вересня 2023 11:11

Український виробник “Pripravka” судиться з російською компанією через порушення авторських прав


Великий український виробник приправ Pripravka подав позов до міжнародного суду на російську компанію ТОВ ПРИПРАВКА.РУ через незаконне використання логотипа бренду, дизайнів упаковок і порушення авторських прав.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відповідний позов компанія подала до київського представництва Міжнародного арбітражного суду у вересні 2023 року.

“Позов уже отримано, і ми впевнені, що у відповідні строки судом буде встановлено факт незаконного використання авторських прав на дизайн пакування, логотипи та ТМ. Також чекаємо на відповідне рішення про припинення та заборону незаконного їх використання ТОВ ПРИПРАВКА.РУ”, — зазначив СЕО української компанії В’ячеслав Дубовик.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У Pripravka підкреслили, що сьогодні повністю відсутні на російському ринку. Зокрема, компанії немає в реєстрах юридичних осіб РФ, на території держави-агресора не працює жодного офісу або виробничого майданчика, який мав би стосунок до ТМ Pripravka.

У компанії наголосили, що з перших днів повномасштабного вторгнення виробництво в Харківській області, на якому виробляється продукція ТМ Pripravka, зазнало значних руйнувань і було релоковано в Київську область.

Нагадаємо, компанія Pepsi створила приправу до фастфуду з колою, щоб підкріпити позиціювання свого напою як ідеального для поєднання з хот-догом.

Rubies in the Rubble, британська компанія, відома своєю боротьбою з продовольчими втратами, продовжує здивувати світ інноваційними продуктами. Цього разу вони впроваджують нову лінійку приправ, виготовлених з залишків харчових продуктів, демонструючи світовому ринку, як можна ефективно використовувати продукти, які більше не відповідають стандартам їстівності.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...